Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Bytový rodinný dům, Dětmarovice, podíl 1/4

390 000,-Kč

Vloženo: 1.12.2019 18:21 | Číslo dražby: 53370

Začátek dražby není stanoven.
Stav dražby:
Insolvenční řízení
Číslo jednací:
207 EX 08081 / 10 - 129
Cena stanovena znalcem:
390 000,-Kč
Kraj:
Moravskoslezský
Okres:
Karviná
Město:
Dětmarovice
Podíl:
1/4
Typ zakázky:
prodej
Typ domu:
patrový
Počet podlaží:
3
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz
Více informací o dražbě:
Stránky dražby

Více informací

Termín prohlídky

Nezajišťujeme

Popis předmětu dražby

Předmětem dražby je ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4 (jedna čtvrtina) na pozemku parc. č. 98/1 (zastavěná plocha a nádvoří), jehož součástí je stavba č.p. 901 Dětmarovice, způsob využití: rodinný dům, včetně příslušenství a na pozemku parc. č. 98/2 (zastavěná plocha a nádvoří), na jehož pozemku stojí stavba bez č.p./č.e. (LV 2576), způsob využití: garáž, vše v kat. území Dětmarovice, obec Dětmarovice.

Jedná se o samostatně stojící, podsklepený, patrový rodinný dům s volným půdním prostorem. Konstrukce budovy je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající průměrné údržbě. Stáří budovy je cca 60 let, objekt je v původním udržovaném stavu. Střecha budovy je valbová s krytinou z plechových šablon. Součástí střechy jsou komíny, střešní okna a bleskosvod. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou plastová. Vchodové dveře jsou plastové. Vnitřní dveře jsou dřevěné prosklené. Fasáda domu není zateplená. K domu patří oplocená zahrada, na které se nachází přístřešek a zděná garáž s pultovou střechou a plechovými sekčními vjezdovými vraty. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

V domě se nacházejí 4 bytové jednotky, každá o dispozici 2+1. Přístup k bytům je po centrálním schodišti. Dražená bytová jednotka se nacházející ve 2. NP vpravo. V bytě se dále nachází koupelna s vanou a WC. Jádro bytu je zděné, obklady jsou keramické. Podlahy jsou pokryty keramickou dlažbou nebo koberci. K bytu náleží 2 sklepy.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Vytápění je plynovým kotlem. Ohřev teplé vody zajišťuje kotel. Přípojky nebylo možné ověřit.

Pozemek parc. č. 98/1, který je v Katastru nemovitých věcí veden jako zastavěná plocha a nádvoří a je o velikosti 599 m2, je z části zastavěn plochou pod domem a přístřeškem. Zbylou část tvoří zahrada. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 98/2, který je v Katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří, je o velikosti 26 m2 a je zastavěn plochou pod stavbou garáže (LV 2576). Pozemky tvoří jeden celek. Pozemky jsou rovinaté, travnaté, udržované a oplocené kovovými plotovými dílci. Přístup k nemovité věci je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví obce.


Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

JUDr. Jana Jarková
Exekutorský úřad Zlín
2. května 2384
Zlín
76001
tel: 727881101
email: zde
dat. schránka: xcz8zvx odkaz
více o exekutorovi

Mapa
Zobrazit na mapě
Průběh elektronické dražby
Informace před a v průběhu dražby
Dražba zatím nezačala