Exdražby.cz exdražby.cz
Hledat Menu
Byt 2+1 - obec Ostrov, okr. Karlovy Vary

900 000,-Kč

Vloženo: 13.8.2019 14:53 | Číslo dražby: 52180

ARCHIVOVÁNO
Začátek dražby není stanoven.
Stav dražby:
Odročená dražba
Číslo jednací:
168 EX 03596 / 18 - 33
Cena stanovena znalcem:
900 000,-Kč
Kraj:
Karlovarský
Okres:
Karlovy Vary
Město:
Ostrov
Ulice:
Masarykova 670
Registrace dražitelů s předkupním právem:
NE
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz

Více informací

Fotka

Popis předmětu dražby

Předmětem dražby je byt specifikovaný níže:

Byt se nachází v ulici Masarykova, v zástavbě bytových domů. Jedná se o bytový dům, který má tři vchody s č.p. 670, 671, 672, na rovinatém pozemku. Dům má jedno podzemní a tři nadzemní podlaží. V prvním podzemním podlaží jsou společné prostory a sklepy. V nadzemních podlažích jsou společné prostory a bytové prostory. Objekt je užíván od roku 1952. Na domě byla vyměněna okna za plastová a bylo provedeno zateplení s novou omítkou. Dům je napojen na vodovod, plyn, elektřinu a kanalizaci. Příjezd je po zpevněné asfaltové komunikaci. Parkování osobních vozidel je před domem.

Oceňovaná bytová jednotka velikosti 2+1 se nachází v 1.NP bytového domu.
Vybavení bytu: standardní
Součástí jednotky je veškerá jeho vnitřní instalace (potrubí, rozvody vody, elektroinstalace, kanalizace, topení, apod., kromě stoupacích vedení včetně uzavíracích ventilů).
Součástí jednotky je podlahová krytina, nenosné příčky, vnitřní dveře a okna nacházející se uvnitř jednotky, jakož i vnitřní strany vstupních dveří a vnějších oken.
K vlastnictví jednotky dále patří spoluvlastnický podíl na společných částech budovy. Společnými částmi budovy jsou základy včetně izolací, svislé a vodorovné nosné a nenosné konstrukce, střecha včetně střešní krytiny a klempířských prvků, vchod, schodiště, chodby, společné prostory, okna a dveře přímo přístupné ze společných částí domu a ústících do společných částí domu (mimo dveří do jednotek), bleskosvod, rozvody kanalizace, elektřiny, tepla, společné televizní antény, domovní instalace, rozvody telekomunikací, vodoinstalační rozvody po hlavní uzávěr jednotky.
S jednotkou je spojeno vlastnické právo v rozsahu spoluvlastnického podílu k pozemkům.
Na objektu je prováděna pravidelná údržba. Bytová jednotka je standardně vybavená. Při stanovení předpokládané životnosti bylo přihlédnuto ke stavebnímu stavu objektu.

Místo konání

www.exdrazby.cz

Exekutor

Exekutorský úřad Rokycany
Mgr. Petr Micka
Pivovarská 257
Rokycany
337 01
tel: 734 836 345
email: zde
dat. schránka: xd24rz4 odkaz
více o exekutorovi

Dokumenty

Mapa
Zobrazit na mapě